O spoločnosti

Čo robíme?

Zabezpečujeme špedičné a prepravné služby. Držíme slovo, dodržiavame termíny a nikdy nerobíme polovičnú robotu. Chceme, aby vaša zásielka prišla na konkrétne miesto v poriadku a načas.

TOP RATING® – MEDZINÁRODNE UZNÁVANÉ HODNOTENIE FIRIEM

Sme držiteľmi ocenení Top Rating za rok 2014 a 2015. Uvedené certifikácie poukazujú na minimálnu rizikovosť spolupráce s našou firmou a tým sa stávame atraktívny pre obchodnú spoluprácu. Dôveryhodnosť je pre nás kľúčový faktor v spolupráci.

Prečo práve my?

  • Náš klient = náš pán, doslovne – vaše požiadavky nám určujú smer, snažíme sa ich splniť do bodky. Potrebujete zmeniť objednávku alebo máte pre nás nejakú špecifickú úlohu? Sme tu pre vás.
  • Sme stabilný hráč – na trhu pôsobíme od roku 1994. Pôvodne ANRET, po desiatich rokoch TMI, s. r. o., skúseností máme naozaj dosť.
  • Fungujeme ako švajčiarske hodinky – náš tím je ako rokmi vyšperkovaný systém, súkolesie bez porúch a slabých článkov.
  • Prepravíme, presťahujeme – náš záber je naozaj široký. Prepravujeme materiál, paletový či kusový tovar, čiastočné alebo expresné zásielky, firemné náklady, sťahujeme kancelárske priestory i byty.
  • Modernizujeme svoj autopark – pravidelne obmieňame náš vozový park. Z ponuky trhu si vyberáme len tie najlepšie vozidlá.
  • Budujeme dlhodobé vzťahy – o klientov sa snažíme dobre starať. Za ich vernosť im ponúkame zvýhodnené platobné podmienky (vernostný program 3 a viac) či znalosti z dlhoročných skúseností v oblasti logistiky a prepravy tovaru.